Rozvrh záujmovej činnosti CVČ pri SOŠt 2023/24 Platnosť: od 15.9. 2023
Deň
Záujmový útvar
Miestnosť
P. týždeň
N. týždeň
Vedúci ZU
pondelok
Strelecký krúžok
Telocvičňa
13,30 – 15,30
-
PaedDr. Slaničan Marián
pondelok
Krúžok kondičného posilňovania
Telocvičňa
14,10 – 15,10
14,10 – 15,10
Mgr. Mikuška Ľuboš
pondelok
Angličtina pre každého
Učebňa 35
14,20 – 15,20
14,20 – 15,20
Mgr. Kurjaková Katarína
utorok
Šachový krúžok
Klubovňa
13,30 – 15,30
-
Ing. Staník Patrik
utorok
Matematika trochu inak
Učebňa 1
14,20 – 15,20
14,20 – 15,20
Mgr. Smolárová Viktória
utorok
Rozhlasový krúžok
Knižnica
14,30 – 15,30
14,30 – 15,30
Mgr. Plaváková Daniela
utorok
Programovanie CNC strojov
Učebňa 31
14,00 – 16,00
Ing. Miklušičák Kamil
utorok
Miniprojekcia
Učebňa 35
14,05 – 15,05
14,05 – 15,05
Ing. Kozák Ján
utorok
Florbalový krúžok
Telocvičňa
14,10 – 15,10
14,10 – 15,10
Mgr. Mikuška Ľuboš
streda
3D modelovanie
Učebňa 34
12,30 – 14,30
-
Ing. Luscoňová Katarína
streda
Mladý rozpočtár
Učebňa 34
-
12,30 – 14,30
Ing. Luscoňová Katarína
streda
Krúžok klasickej fotografie
Učebňa 2
13,30 – 15,30
-
Ing. Jeja Jozef
streda
Tvorivé modelovanie
Dielne (škola)
13,20 – 14,20
13,20 – 14,20
Bc. Vendelín Kaukič
streda
Stolnotenisový krúžok
Telocvičňa
13,15 – 14,15
13,15 – 14,15
Mgr. Marčok František
streda
Inštalatér v praxi
Učebňa 2
13,30 – 15,30
-
Ing. Holubják Lukáš
streda
Anglicky aktívne
Učebňa 15
13,30 – 15,30
-
Mgr. Kotúľová Martina
streda
Novinársky krúžok
Klubovňa
-
13,30 – 15,30
Mgr. Časová Júlia
streda
Filmový klub
Knižnica
14,30 – 15,30
14,30 – 15,30
Mgr. Plaváková Daniela
streda
Volejbalový krúžok
Telocvičňa
13,30 – 15,30
-
Mgr. Časová Júlia
štvrtok
Matematický krúžok
Učebňa 1
-
14,00 – 16,00
Mgr. Floreková Janka
štvrtok
Divadelný krúžok
Knižnica
14,30 – 15,30
14,30 – 15,30
Mgr. Plaváková Daniela
štvrtok
Praktická angličtina
Učebňa 16
12,25 – 14,25
Mgr. Kytková Erika
štvrtok
Basketbalový krúžok
Telocvičňa
13,15 – 14,15
13,15 – 14,15
Mgr. Marčok František
piatok
Mladý podnikateľ
Učebňa 3
14,10 – 16,10
-
Ing. Turčinová Jarmila
piatok
Zememerač
Učebňa 37
-
14,10 – 16,10
Ing. Turčinová Jarmila
sobota
Turistický krúžok
v teréne
09,00 – 11,00
09,00 – 11,00
Mgr. Plaváková Daniela
Po – Pia.
Internetová čajovňa
Relaxačná činnosť
Filmové predstavenia
Záujmová činnosť
Spoločenské hry,PS3, kalčeto,
Besedy, prednášky, súťaže, kvízy...
Tvorivé dielne
Klubovňa 1,2
07,45 - 08,45
10,20 - 10,50
12,30 - 16,30
07,45 - 08,45
10,20 - 10,50
12,30 - 16,30
podľa rozvrhu
Utorok
Štvrtok
Výpožičky kníh,
Relaxačná činnosť
Filmové, hudobné produkcie
Záujmová činnosť
Výstavy, tvorivé dielne, besedy, súťaže, kvízy..
Knižnica
07,45 - 08,45
10,20 - 10,50
12,30 - 16,30
07,45 - 08,45
10,20 - 10,50
12,30 - 16,30
podľa rozvrhu