Tento rok sme zorganizovali nultý ročník súťaže „stavebný MARATÓN“, ktorý sa ukončil kategóriou Alfa +, v ktorej sa žiaci popasovali s množstvom úloh. Mali založiť firmu, vypracovať objednávku, faktúru, viesť peňažný denník. Zo zúčastnených sa na popredných miestach umiestnili žiaci Jakub Papák, Matúš Stašák a Matúš Sivčák. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a výhercom v danej kategórii blahoželáme.
Poslednou kategóriou sa uzatvorila súťaž „stavebný MARATÓN“, ktorá bola zameraná na zručnosť a kompetencie žiakov v ovládaní piatich programov vyučovaných na našej škole v stavebných odboroch: AutoCAD 2D, AutoCAD 3D, REVIT, Cenkros 4, Alfa +. Zúčastnili sa ho žiaci prvých až štvrtých ročníkov našej školy. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší ročník.
