• Vyhlásenie výsledkov 12. ročníka súťaže VELUX – Rodinný dom

• Spoločnosť VELUX SLOVENSKO spol. s.r.o., pod záštitou ŠIOV vyhlásila výsledky súťaže 12. ročníka súťaže Rodinný dom VELUX. Nepriaznivá epidemiologická situácia nedovolila žiakom osobne sa zúčastniť vyhlasovania výsledkov súťaže, a preto sa organizátori rozhodli  zverejniť výsledky vo štvrtok 18.06.2020 o 10:00 hod. cez slávnostný stream (https://sk-sk.facebook.com/rodinnydomVELUX/ ).

Zo školského kola postúpili z našej školy títo žiaci: 1. Dávid Gurka, 2. Lívia Mikosová, 3. Anton Kutlák, s divokou kartou: Karol Vonšák a Andrej Florek. V ťažkej konkurencii sa im síce nepodarilo získať popredné ocenenia, no aj napriek tomu získali nové skúsenosti do praxe a poukážky v hodnote 40 €. Musíme pripomenúť, že tento školský rok to mali žiaci oveľa ťažšie ako po minulé roky, nakoľko vytvárali svoje projekty doma. Ak bola potrebná konzultácia, prebiehala online. O to viac si ceníme snahu študentov, ktorí sa do súťaže zapojili.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým študentom, ktorí sa zapojili do súťaže a tešíme sa na ich práce aj na budúci rok.