• Webinár – Rodinný dom Velux

     • V dňoch 18.2.2022 a 21.2.2022 sa v našej škole konali webináre organizované spoločnosťou Velux. Predstavenie ich výrobkov, strešné okná, svetlíky a svetlovody, so zameraním na kvalitné osvetlenie interiérového priestoru prírodným svetlom spolu so systémom pre výmenu vzduchu v miestnosti pomôže žiakom pri navrhovaní rodinných domov súčasnosti. Dôraz na kvalitu osvetlenia a čerstvý vzduch je základným pilierom kvalitného života v interiéri.

      V skratke bola predstavená montáž strešných okien spoločnosti Velux priamo do strešného plášťa.

      V konečnej časti bol predstavený program Daylight Visualizer, ktorý dokáže nasimulovať presvetlenie interiéru a tak nám pomôcť pri správnom navrhnutí a rozmiestnení presvetľovacích prvkov.

      Navyše všetci žiaci máju možnosť zapojiť sa do súťaže od spoločnosti Velux – Rodinný dom a to navrhnutím svojho vysnívaného rodinného domu za použitia ich výrobkov pre preslnenie a osvetlenie interiéru.

      Ďakujeme!

     • !! VÝZVA – DARUJ KRV !!

     • Milí študenti a zamestnanci školy, obraciame sa na Vás s prosbou o darovanie krvi pre vášho spolužiaka, kamaráta, študenta, ktorý ju v týchto chvíľach nesmierne potrebuje.

      Ide o krv B rh negatív.

      Odber krvi sa dá vykonať v Národnej transfúznej stanici v Martine.

      Pri odbere treba nahlásiť :

      meno: Pavol Genzor

      nemocnica: Detské kardiocentrum Bratislava

       

      Pavol a jeho rodina Vám budú nesmierne vďační.